Načítání
MENU MENU

Verizon - realizace nábytku pro pražskou centrálu

Na krásné architektonické věci je třeba poukazovat. 
Za jednu takovou považujeme zbrusu nové kancelářské prostory v nově zrekonstruované kancelářské budově BBC LIFE_C na Praze 4. Byli jsme přizváni, abychom se dle návrhů podíleli na vytvoření interiéru pro mladé lidi, který by podporoval zdravou týmovou práci a dával možnost relaxace. Kanceláře zaujímají celá 2 patra. Za zmínku také určitě stojí, že tyto prostory zúčastnili soutěže Interiér roku. 

3000m²
podlahová plocha
0
patra

Atypická recepce

Kromě výroby a montáže mnoha nábytkových prvků napříč prostorem, pro nás byla největší výzvou recepce s unikátním typem stolku, u něhož se designerka projektu inspirovala v jedné zámořské společnosti. To byla výzva pro nás.

Konstrukce stolku je situována do konusu, obsahuje čalouněné části a HPL designové desky. Vymyslet složitou technologii výroby tedy nebylo vůbec jednoduché. V našich dílnách jsme tedy nejprve připravili tzv. kopyta, abychom při ohýbání docílili přesných, kýžených tvarů.
Dnes stolek, vnímáme jako jednu z perel a je neoddělitelnou součástí originálně řešené recepce tohoto velmi reprezentačního místa.

INTERIÉR ROKU 2021

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.