Načítání
MENU MENU

Místo, kde žijete, si zaslouží náležitou péči. Proto Vás toužíme poznat a poté splnit Váš sen, co voní dřevem.

A jací jsme vlastně my?

Preciznost, originalita
a láska k detailu. To nás spojuje. 

Preciznost je filosofií firmy U Pilouse. Originalitu a progresivitu naší práce dodává tým našich spolupracovníků, na které jsme náležitě pyšní. Lásku k detailu máme všichni společnou.

Láká nás tvořit krásné
a zároveň praktické.

Krása rozhodně nestačí. Design neznamená jen vzhled výrobku, ale určitě i praktičnost. Aby to vše ladilo, je zapotřebí mnoho dlouholetých zkušeností, které u nás máme.

Přehrát
video
Krok první.Poznáme se.

Místo, kde žijete, si zaslouží náležitou péči. Právě proto naše práce začíná důkladným poznáním Vašich potřeb, představ i snů. A hlavně Vás samotných. Víme, jak splnit Vaše sny, co voní dřevem.

Krok druhý.Navrhneme. Vizualizujeme.

Pokud ještě nemáte návrh od designera, či architekta, nevadí. S Vaší pomocí Vám navrhneme to, co si budete přát. Abyste si nestavěli vzdušné zámky, u všeho, co bude potřeba, vytvoříme vizualizace. Díky tomu si dokážete udělat jasnou představu o zamýšlených prvcích pro Váš interiér.

Krok třetí.Naceníme. Konzultujeme.

V této fázi už máme jasno, jak budou vypadat všechny prvky, které pro Vás budeme vyrábět. Máme vybrané konkrétní materiály, typy povrchů, úchytky a další specifika. Nyní pro Vás vytvoříme konkrétní cenovou nabídku.

Krok čtvrtý.Zaměříme. Naplánujeme.

Až si odsouhlasíme cenovou nabídku, zaměříme si u vás prostor, abychom si byli jisti, že nábytek do Vašeho interiéru perfektně sedne. Po zaměření už předáme projekt konstruktérovi a vaši zakázku zařadíme do výrobního procesu s návrhem termínu montáže.

Krok pátý.Vyrobíme.

Právě teď děláme všechno pro to, aby Vaše zakázka šla podle výrobního plánu. Naši zaměstnanci pracují na tom, abyste byli co nejspokojenější. 

Krok poslední.Namontujeme. Bydlíte.

Jakmile je vše připraveno, přijedou k Vám naši zkušení montéři. Ti se postarají o to, aby bylo vše v pořádku nainstalováno, jak má být. Pak se společně sejdeme, zhodnotíme výsledek a můžete začít „bydlet Váš sen“.

Zastavte se. Zeptejte se. Dotkněte se.

Naše realizace

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.