Načítání
MENU MENU

Jsme truhláři.
Jsme designéři.
Jsme srdcaři.

poznejte nás

Jsme rodinná firma s třicetiletou tradicí z Plzeňského kraje. Říkají nám "továrna na sny", protože naší největší vášní je zhmotnit sen zákazníka v dokonalý kus nábytku.

30

let pro vás
vyrábíme nábytek

27

profesionálů,
kteří milují dřevo

spousty

realizovaných interiérů,
které dělají svým majitelům radost

Náš tým spojuje láska ke dřevu, ke kvalitně odvedené práce a k pohodovým a férovým lidem.

V jednoduchosti vidíme krásu - v detailu mocnou sílu. Baví nás experimentovat s materiály, prostorem a kontextem. Jen tak vznikne interiér, ve kterém se dobře žije.

"Získat nové zákazníky na doporučení je pro nás největší odměnou, proto vytváříme to nejlepší, co dokážeme."

Jiří Procháska
Zakladatel firmy

co děláme

Naše cesta

Historie

Firma vzniká roku 1991. Výroba sahá od psích bud, přes běžné truhlářské prvky, až ke kompletnímu vybavení interiérů. S přibývajícími zakázkami roste také areál firmy a rozrůstá se tým. Pořizují se cenní pomocníci – CNC stroje a softwarové programy k usnadnění práce. V tu dobu vzniká dodnes oblíbený slogan: „U Pilouse – Továrna na Vaše sny“. Díky stále se zvyšující poptávce a spolupráci s významnými partnery, se může firma postupně rozrůstat o nové výrobní prostory, skladovací halu a showroom. 

Současnost

V roce 2021 při oslavě 30let firmy, jsme jako správní truhláři, položili základní „trámek“ nové výrobní haly, včetně kancelářských prostor. Neustále se snažíme držet krok s novými materiály, technologiemi a investujeme do strojů a zařízení. 

Budoucnost

I nadále si budeme zakládat na individuálním přístupu k zákazníkovi. Chceme být moderní firmou a pokračovat v automatizaci našich dílen. A máme-li se opravdu zasnít – rádi budeme pokračovat na realizaci krásných, zajímavých zakázek. A až nastane vhodný čas, jako správnou rodinnou firmu ji chceme předat v plné síle další generaci. 

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.