Načítání
MENU MENU

Pumpa - vzorová prodejna čerpací stanice

Stali jsme se součástí vývoje nové sítě čerpacích stanic s neotřelým, názvem „PUMPA“. Jde o projekt sítě čerpacích stanic společnosti GAS Slovakia, který vznikal pod architektonickou taktovkou studia Brádka design. Investor potřeboval „in natura“ ověřit funkci designu, a proto jsme společně vyrobili a nainstalovali prototypovou prodejnu.

Společně jsme oživili stará řemesla a použili moderní materiály, které ovšem mají kořeny v naší minulosti. Neon, terrazzo, umělecké autorské plastiky, vlnité plechy, nebo koženková sedadla podobná těm z legendární Škody 1000 MB... Vše v dnešní technologicky vyspělé a ergonomicky propracované podobě. 

Celý koncept tak získal požadovaný retro nádech a dostal se mimo běžné zvyklosti, které známe z tradičních čerpacích stanic. Hlavní cíl zněl: Odlišit se jak vizuálně, tak náladově od běžných petrol projektů a nabídnout prostor pro vznik dobré nálady.

Pro Pumpu jsme zajistili kompletní přípravu vybraných prototypů, které byly instalovány v bratislavské vzorkovně. Zde jsme si
s klientem mnoho otestovali a společně potvrdili, že se u větších konceptů vzorování vyplácí.  

 

Přehrát
video

Až někdy na cestách narazíte na tuhle čerpací stanici, máme pro Vás jasnou výzvu: 

 

„Zastavte se na Pumpě“
Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.