Načítání
MENU MENU

Velký, přesto útulný

Žádná sterilita, ale barák plný přírodních prvků. Interiérem se prolíná kamenné obložení v kombinaci s dřevěným. Místo obyčejné bílé se na nábytku objevuje jemně šedá. Pravými úhly se šetřilo a využilo se různých šikmin, jak v plochách, tak i v nábytku.  Rodinný dům tvoří spousta místností, ve kterých jsme řešili každý detail, abychom dodrželi osobitost interiéru, který si majitelé vysnili. A výsledek? Krásný útulný domov, ve kterém nechybí venkovní kuchyně ani wellness.

Nábytek a úhly

Abychom dodrželi charakteristický design interiéru, bylo nutné do velké části nábytku a obložení promítnout úhel 5°. Pravý úhel je výrobně samozřejmě mnohonásobně jednodušší, ale ani takovéto atypy pro nás nejsou problém. Když to dává smysl, pro naše klienty uděláme, co jim na očích vidíme.

další fotografie z realizace

Domácí wellness

Není to zrovna typická součást každého rodinného domu, takže toto pro nás bylo příjemnou změnou. Investor nám svěřil výrobu barového koutu. Výrazný prvek zde tvoří zrcadlové police na alkohol, zasazené do obložení s dřevěným dekorem.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.