Načítání
MENU MENU

Oáza klidu

I v Plzni se nechá vybudovat oáza klidu – sen dalšího našeho klienta, který si dovolil si ho splnit. Svůj vysnění domov si navrhl sám a z nehostinného prostředí, za pomoci dalších šikovných lidí, dokázal vytvořit místo plné energie. Dominantou je krásná velká bující zahrada, kterou si mohou majitelé vychutnávat i z obývací místnosti skrze prosklené stěny. I proto bylo důležité vytvořit jednoduchý, minimalistický interiér.

Jasan – potěšení pro oči

Samozřejmě ani v interiéru nemohly přírodní prvky chybět. Spolu s investorem jsme proto vybralidýhu z jádrového jasanu, která se opakuje na různých prvcích interiéru. Drásaná textura dýhy je prostě potěšení pro oko.

další fotografie z realizace

Jedny se zavřou, druhé otevřou

Protože majitel je kutil, nábytek pro velkou část místností si vyrobil sám. O vchody do nich jsme se však postarali my. A samozřejmě jsme využili tu krásnou jasanovou dýhu a z ní vyrobili dveře a jejich obložení.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.