Načítání
MENU MENU

Sartor Bohemia - prodejna luxusních látek

Sartor Bohemia je prodejna luxusních látek V Praze na Vinohradech. Jak už bývá zvykem u spolupráce s  Brádka design, originalita návrhu byla opět výjimečná. Jak sám pan architekt říká: „Design je o detailech. Design je o funkci.“ 

Naše spolupráce byla ve formě koordinace již ve fázi návrhu v oblasti řešení materiálů a vzorování.
Největší důraz byl kladen na praktickou funkčnost, aby měla obsluha prodejny k dispozici co nejvíce vychytávek, které jí usnadní prezentaci zboží před zákazníkem. 

Prodejna, která má plochu 250m2 je plná netradičních nábytkářských tvarů. Nábytek jsme zajišťovali komplet včetně kooperací s čalouněným plochami, na něž poskytl látky pochopitelně sám Sartor Bohemia.  Dále jsme pak dodávali také části s plastovými, železnými a světelnými a prvky. Samozřejmě včetně LED částí a log.  

I když třeba nebudete chtít cíleně kupovat luxusní látky, ale milujete originální design a poctivé zpracování, určitě stojí tento látkový obchod za návštěvu.

250 m²
podlahová plocha
50+
netradičních nábytkářských tvarů
"Design je o detailech. Design je o funkci."
Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.