Načítání
MENU MENU

BNP Paribas Cardif Pojišťovna - kanceláře společnosti

BNP Paribas Cardif Pojišťovna jako jedna z nejvýznamnějších pojišťoven působící na českém trhu od roku 1996 si vybrala pro nové sídlo společnosti budovu Dock in Three v Libni. 

Budova dlouhého obdélníkového tvaru dokonale splnila požadavky obou divizí pojišťovací i té servisní, které měli za požadavek oddělenost a zároveň propojovací přechodný prostor. 

 

Ústředním místem je klientská recepce s velkým multifunkčním prostorem, kde je nábytek částečně zónován na pracovní, jednací a chatovací. 

Aby se předešlo uniformitě dlouhých open-space kanceláří, je pracovní plocha rozdělena společnými prostory, kuchyní a uzavřenými kancelářemi pro soustředěnou práci. Do těchto prostor byla využita především dýha v dekoru dubu v kombinaci s barevnými LTD deskami. 

Pro zútulnění interiéru jsme na základě hravého, designového návrhu vyrobili čalouněné prvky s přírodními dřevěnými akcenty. 

3000 m²
podlahová plocha
0
pracovišť pro zaměstnance

Design bez kompromisů

Největší výzvou byl požadavek velké reprezentativní recepce. K její impozantnímu výsledku jsme využili monolitickou, bílou desku Corian. Čím je Corian tak výjimečný? Jde o materiál, který můžete libovolně tvarovat a spojovat. Můžete tak dosáhnout téměř jakéhokoliv tvaru: zvlněného, prakticky bez spár, organických tvarů, odvážných efektů barev a průsvitnosti.

Sídlo společnosti jedné z nejvýznamnějších pojišťoven.
Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.