Načítání
MENU MENU

Moderní a promyšlený

Krásný návrh, skvělá komunikace s architektem i investorem, vzájemné sympatie – to vše směřuje ke skvělému výsledku a taková práce nám zkrátka dělá extrémní radost. Jednopodlažní dům s atriem, prosklené stěny, vyvýšený strop s pásem oken k prosvětlení, kombinace dřeva, antracitové a bílé barvy, „tajná“ spíž i šatna, chodba alá dětské hřiště… To je rodinný dům v Plzni pro mladou pětičlennou rodinu.

Přehrát
video

Moderní vychytávky

Jednou z oblíbených vychytávek investora je například zabudované ovládání světel a žaluzií přímo do kuchyňské pracovní desky. Dále také nenápadné dveře do spižírny, které jsou součástí kuchyňského koutu. Ale i mnohé další detaily.

další fotografie z realizace

3D plochy

Dřevěné profilované plochy jsou v interiéru více a více oblíbené. Zde měla být taková plocha využita jako obklad stěny v obýváku, ale například i na šuplících v koupelnách. Aby byl dřevěný obklad sladěn s ostatními dřevěnými prvky v interiéru a všichni byli s výsledkem stoprocentně spokojeni, bylo třeba udělat mnoho variant a otestovat různé technologie výroby.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.