Načítání
MENU MENU

Blum - kuchyně na zkoušku

Společnost BLUM je jeden z nejvýznamnějších výrobců kování pro nadstandardní kuchyně a vysoce kvalitní nábytek. Mezi její nejpoužívanější výrobky patří závěsy (panty) na dvířka, systémy výklopů Aventos pro horní skříňky a výsuvy Tandembox a Legrabox (zásuvky). Najdete je hlavně v našich kuchyních, ale i v dalším nábytku.

Na podzim 2023 jsme dokončili práce na showroomu společnosti BLUM v Praze.
Jinými slovy, dokončili jsme vzorové kuchyně, koupelny, obyvací pokoje či šatny, na kterých firma demonstruje své produkty.

 

Jsou to desítky různých dílů nábytku do kuchyní, které se dají různě kombinovat tak, aby zákazníkovi co nejvíce vyhovovali. Byla to velice zajímavá zakázka, díky níž jsme si i my vyhráli s kreativitou a fortelem.  Používali jsme řadu různých inovativních typů materiálů a mechanismů. Výsledkem je skvělé místo, které rádi doporučíme všem, kteří řeší svůj nový interiér.

Jak probíhá návštěva "kuchyně na zkoušku"

Jak showroom BLUM funguje? Jednoduše. Nábytek na míru je velká investice. Mnozí nám jistě dáte za pravdu, že napodruhé byste jeho uspořádání udělali jinak. V kuchyni musí vše perfektně fungovat a být správně uspořádané. A to je přesně to, co si v BLUMU můžete předem odzkoušet.  Bezplatně. Z plně vybavených korpusů na kolech, které můžete různě kombinovat. 


Při plánování kuchyně je také nesmírně důležitá ergonomie. V Blumu na to mají jednu vychytávku. Oblečou Vám jakýsi speciální „skafandr“, jehož pomocí umí nasimulovat Vaše pohybové možnosti ať už z věkových nebo zdravotních důvodů.  Díky tomu budete umět přesně určit rozměry, výšky a šířky všech prvků budoucího nábytku, který pak budete roky používat. 
Na práci na projektu BLUM jsme velmi pyšní, protože je nejen výjimečný, ale umí i velice dobře pomáhat a zlepšovat.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.