Načítání
MENU MENU

Bikerův bejvák

Bylo nám opravdu ctí, když si nás pro realizaci interiéru svého nového domu vybral trojnásobný olympionik.
Ondřej Cink je nejúspěšnější český biker současnosti. Na silničních kolech se zúčastnil Tour de France a horských kolech pak začal sbírat jeden triumf za druhým. 

Není divu, že tak úspěšný sportovec zatouží mít své útulné soukromí. Postavil si rodinný dům u Prahy a jeho mladá rodina se rozhodla pro moderní interiér. Interiér, kde bylo dosaženo efektivního využití prostor na maximum. 
Propojené místnosti, kuchyni a obývák,  spojuje teplo rohového krbu. Na nábytek jsme použili kombinace dubové dýhy a laku. Tvarovatelný Corian pak přidal na zajímavosti funkčním částem nábytku. U dvířek a šuplíků byste marně hledali úchytky. Aktuální módní trend je velí tajit.

Jako poctivý truhlářští řemeslníci milujeme skutečné dřevo. A i v toto jsme se s Ondřejem Cinkem protnuli. Celý interiér je velmi citlivě doplněn o dřevěné laťování. 

Ještě zajímavější je šampionova ložnice. Té jsme vdechli esenci kouzelna.  Už jste někdy spali na levitující posteli? 

#welovebike 

I my U Pilouse jsme velcí fanoušci cyklistiky, a tak pro nás bylo srdcovou záležitostí tvořit interiér pro reprezentanta právě i námi milovaného sportu.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.