Načítání
MENU MENU

BCG Boston Consulting Group - kanceláře společnosti

Měli jsme tu čest přispět k tomu, když americká společnost BCG (Boston Consulting Group) osidlovala pražskou Masaryčku. BCG se tak stala prvním nájemcem prostor v tomto architektonickém skvostu v centru Prahy. Její pražská pobočka zabírá celá dvě patra, ve kterých zaměstnanci pracují na jejím věhlasu v oblasti celosvětového poradenství v rámci strategického plánování.

zdroj: www.masarycka.com

Vstupní prostor do sídla BCG musí být honosný. Výzvou pro nás bylo, vypořádat se  s odvážnými architektonickými návrhy architektky Nikoly Stibůrkové. Středobodem recepce je pult, který doslova objímá nosný sloup. Celému prostoru vévodí firemní barvy doplněné o mumifikované květiny.

Multifunkční schodiště

Práce na tomto projektu, vyžadovala od našich šikovných kolegů obrovskou dávku soustředění, protože celý interiér je vybaven atypický nábytkem.  Obě patra jsou velmi nápaditě, účelně a citlivě propojena a vznikl tak multifunkční prostor. Dominantou sídla firmy je zcela určitě dřevem obložené schodiště, které prochází knihovnou a ta zároveň tvoří jeho zábradlí. Schodiště má i čalouněné  části, které jsme rovněž zajišťovali my.

Jako doma

BCG se všudypřítomně snaží dávat důraz na naprosté pohodlí svých zaměstnanců. Důkazem toho je i kuchyně s kamennou deskou a materiálovou kombinací dýhy a laku. Detailisté jistě ocení instalované lišty ve firemních barvách. Také zde se vyplatila naše strategie „propojování profesí. Ve spolupráci s floristkou jsme tu zakomponovali speciální konstrukce, do nichž byly vsazeny mumifikované květiny, které nevyžadují takřka žádnou péči. Z jistého pohledu vzato: v této kuchyni je třešničkou na pomyslném dortu, zabudovaná pivní pípa, která dokonalosti pracovní prostředí dává jistou finesu, jíž jsme z vlastní iniciativy doladili i logem na gravírovaných sklenicích z Plzně.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.