Načítání
MENU MENU

AstraZeneca - sídlo společnosti

Sídlo společnosti jedné z nejvýznamnějších biofarmaceutických společností. Její kancelářské prostory se nacházejí v architektonicky velmi zajímavé rezidenci Waltrovka, v Praze 5 – Jinonicích, přímo u Radlické radiály. Originální Interiér AstraZeneca svým provedením do tohoto komplexu velmi citlivě zapadá.   

Celková plocha, do které jsme instalovali interiérový nábytek a ostatní architektonické prvky, dosahuje úctyhodných 1300m2.

Přehrát
video

Jako tvar pilulky

Při této realizaci bylo použito smyslné laťování jako prioritní designový prvek. Za povšimnutí stojí oblé řešení mnoha prvků nábytku, např. stoly s vrchním osvětleními, jež připomíná tvar pilulky. Pracovní desky nábytku vznikaly z materiálu Corian. Všem místnostem vévodí příjemný dekor dřeva, který se nakonec prosadil do vyřezávaného a podsvíceného sloganu na zdi a v recepci. Do našeho pracovního know how nepatří jen truhlářské prvky, ale také propojování potřebných řemesel. Zákazníkovi i nám tak významě ubývá starostí a tento fakt nám dává jistotu v dobrý výsledek.

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.