Načítání
MENU MENU

Zaměřeno na detail

Jemné odstíny šedé, masivní dřevo, smyslné detaily a sklo. Tak by se dal bodově charakterizovat interiér rodinného domu na západě Prahy. Dřevěné prvky a nábytek v každé místnosti působí velmi uklidňujícím dojmem.  V tomto domě stojí za pozornost role skla. Nejen že slouží jako zábradlí na schodišti, kde se precizně snoubí se dřevem na schodech, ale netradiční roli hraje i ve sprchovém koutě, kde tvoří celou vnější stěnu.

Baví nás zakázky, kdy v nás zákazník vloží důvěru v kompletní realizaci a my můžeme propojovat řemesla tak, aby do sebe všechny díly skvěle zapadaly.

Přehrát
video

Hra detailů

Ukázkou jednoho z promyšlených detailů může být například originálně řešený úchyt dvířek lednice, který nijak neruší zvolený čistý styl.

Celý proces vždy začíná u architekta a jeho výkresu. Na jeho základě navrhneme nejideálnější variantu. Tedy technologické řešení, volba materiálu, součet objemu prací a kalkulaci. Všechny kroky si pak systematicky rozvrhneme a pod naší taktovkou rozdělíme napříč všemi potřebnými profesemi.

www.migarchitekti.cz

Začněme plnit
váš sen.
Ozvěte se nám.
Začněme plnit
váš sen.
Zavolejte nám
+420 602 120 176

nebo napište, ozveme se zpět

* Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely obchodní nabídky. Vaše osobní údaje dále neposkytujeme žádným třetím stranám.