Realizace kancelářského nábytku pro firmu BOSCH, České Budějovice

14 200m2 podlahové plochy má nové Technologické centrum firmy Robert Bosch spol. s r.o. v Českých Budějovicích. V 6ti podlažní budově se nacházejí zkušební laboratoře, dílny a kanceláře pro cca 600 pracovníků.

 

Firma Bosch se v zde zaměřuje na výrobu a vývoj automobilových komponentů a její hlavní výrobní program, tvoří moduly pro redukci NOx, čerpadlové moduly, plynové pedály a rozvaděče paliva.

 

Realizace atypického kancelářského nábytku zabrala 8 měsíců a režii zakázky měla v rukou společnost U Pilouse, výrobce nábytku. Výroba probíhala na základě designového návrhu spol. 3D architects a detailní výrobní dokumentace zpracované firmou U Pilouse.

Rozsah zakázky zahrnoval dodání kompletního atypického nábytku pro celé technologické centrum. Realizován pak byl jak nábytek a kuchyně, tak i čalouněné sedací prvky, křesla a speciální nábytkově-dekorativní květináče s přípravou na květiny (hydroponie).

 

Společnými silami tak byl vytvořen jedinečný, designový a funkční interiér, kde zaměstnanci najdou nejen moderně vybavené kanceláře, ale i tzv. zóny pohody, určené pro relaxaci a k vylepšení pracovního prostředí.

 

Vzniklo tak ucelené řešení kancelářských prostor,

které patří k nejmodernějším v Jižních Čechách.

foto 053foto 067 foto 050foto 042 foto 013 foto 034