Jak to děláme

Od návrhu po realizaci

Vámi schválený návrh je pro nás pokynem ke startu výrobního procesu, v jehož závěru je Váš splněný sen. Abyste správně pochopili systém naší práce, pokusíme se Vám některé detaily přiblížit.

Rozpracovaný návrh se dostává do rukou našeho konstruktéra, osoby, která veškeré parametry překreslí do počítačového programu IMOS. Výsledkem jeho práce jsou konstrukční data a programy pro CNC stroje, postup výroby a celkový souhrn potřebného materiálu pro výrobu, tzv. kusovník.

Obrovskou výhodou konstrukčního systému IMOS je efektivnější využívání strojového času bez potřeby ručního programování na CNC strojích a přesný popis výrobního postupu pro ruční dílnu.  Díky tomu jsme schopni zaručit jak urychlení výroby, tak i eliminaci chyb způsobených lidským faktorem.

Na pile je po nařezání každý jednotlivý segment zakázky označen štítkem s čárovým kódem. Kód obsahuje detailní informace o zpracování jednotlivého dílce a zrychluje průchod zakázky přes CNC stroje i celou výrobu. Efektem tohoto řešení je nejen zpřehlednění výroby, ale v samotném závěru zaručení přesné kompletace s vyloučením chybějících či nevhodných dílů. Na konci propracovaného systému naší výroby se tak v poměrně krátké době dostáváme k bezproblémové montáži u vás doma, tedy k Vašemu splněnému snu.

 

Náš cíl…

…je zajistit hladký průběh celé zakázky. Jsme Vám neustále k dispozici a přejeme si, aby Vás spolupráce s námi bavila. Zároveň se snažíme příjemně překvapit a doufáme, že nás budete dále doporučovat.

 

A nakonec?

Potěší nás, když zůstanete našimi věrnými klienty, nebo ještě lépe, stanete se našimi přáteli. Rádi si s Vámi nakonec podáme ruce a budeme se radovat z toho, že bydlíte originálně, kvalitně a přesně podle Vašich představ. 

 

Pomáháme Vám realizovat Vaše sny o bydlení

 

 

Přístupujeme ke každému klientovi individuálně

 

 

Děláme interiéry ve kterých se žije a kuchyně,  ve kterých se vaří

 

 

 

Design & technologie

…naše silná stránka. To co umíme a včem si opravdu věříme. Samozřejmě i s pomocí našeho externího designéra.

Výrobní zázemí

V současnosti zaměstnáváme 30ti členný tým odborníků, který se vždy bude snažit splnit Vaše představy a sny o bydlení. Kvalitu naší práce můžeme garantovat nejen díky číslicově řízeným strojům CNC, ale i modernímu vybavení celé výrobní haly.

 

6
7

 

8
5

 

4
11

 

 • Velkoplošná pila Holzma HPL
 • 5-ti osé CNC Homag – možnosti 3D obrábění
 • olepovací stroj OTT (s možností lepení hran voděodolným PUR lepidlem)
 • Vrtací automat Weeke BHX
 • CNC vrtací a kolíkovací stroj Weeke ABD
 • Egalizační bruska
 • Dýhovací lis
 • Lakovna s vlastním lakovacím boxem, a polévací linkou
 • Software pro konstrukci nábytku IMOS
 • SW pro pětiosé obrábění (3D frézování) CAD / CAM Top Solid
 • Vlastní doprava