co děláme

Naše práce Vám pomáhá realizovat sny v oblasti designu interiérového nábytku. Spojujeme průlomový koncept návrhu s realizací a využíváním progresivních materiálů a technologií. Samozřejmostí je i vysoká kvalita a spolehlivost. Individuálním přístupem ke každému klientovi zaručíme jedinečnost v uspokojení jeho specifických potřeb. Čekají na Vás neuvěřitelné povrchy, rafinované detaily i funkční lahůdky.  Používáte-li naše výrobky k reprezentaci nebo v nich např. intenzivně vaříte, věříme, že vždy nadchnou.

zpracování návrhu

Začínáme návštěvou u Vás doma. Naši specialisté prostor pečlivě zaměří, rozpracují Vaše zadání a pomohou navrhnout veškerá dispoziční řešení. Zásadní je detailní rozbor vašich požadavků či zvyků, v kuchyni přihlížíme ke stylu vaření a uložení komponentů. Velkou pozornost věnujeme i výběru pracovní desky, která se Vám maximálně přizpůsobí. Od nás uslyšíte argumenty vycházející z našich praktických zkušeností. Výsledkem bude detailní návrh se specifikací a výkresy, ze kterého po Vašem schválení vzejdou finální realizační podklady pro výrobu.

instalace

Tým zaškolených montérů Vás před samotnou instalací navštíví a projedná s Vámi možnosti instalace a nastěhování. S přihlédnutím k velikosti některých prvků nezapomínáme například ani na vhodnost přístupových cest. Abychom zajistili plynulý průběh celé akce, snažíme se vše pečlivě připravit a naplánovat. Samozřejmostí je pro nás zapojení techniky, úklid i likvidace odpadu. Nejedná se o jednoduchý proces, ale věříme, že radost z designu a užitné hodnoty námi vyrobeného nábytku Vám dlouho vydrží.

 

5
2
3
4